Grind Palmako Luise 10Grå Tryckimpregnerad Vintage Grey
972 kr
549 krSpara 44 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå tryckimpregnerad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Luise 10
Grå Tryckimpregnerad Vintage Grey
549 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grind Palmako Luise 10 är en grind med vertikala staketspjälor med mellanrum och med spetsig topp. Köp till denna grind till ditt staket från Palmako.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Grind Palmako Luise 10 är en grind med vertikala staketspjälor med mellanrum och med spetsig topp. Köp till denna grind till ditt staket från Palmako.
Denna grind finns i flera utföranden.
Dokument
Recensioner
Ola WVerifierad köpare
för 6 dagar sedanEleonore PVerifierad köpare
för 1 månad sedanÖverensstämmer med bilden. Snabb leverans
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 107911 |
| Färg | Grå tryckimpregnerad |
| Produkttyp | Grind |
| Djup | 3,5 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Vikt | 7 kg |
| Bredd | 90 cm |
| Material | Gran |
| Serie | Luise |
| Träslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4743142096789 |

