Grind Skotte Garden Dubbel Klassisk 360X90 cm Svart
5 490 kr
4 019 krSpara 27 %Kampanj

Dubbel Klassisk 360X90 cm Svart
4 019 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilren dubbelgrind av förgalvaniserat stål, som passar ihop till staketen i samma serie (Klassisk). Dubbelgrinden är zinkfosfaterad och pulverlackad i en svart kulör.
Inkluderar 2 st 160 cm stolpar för ingjutning, 4 st gångjärn, 2st grindspärrar till mark och 1 st grindlås. Längd på grindstolpe ovanför mark: 105 cm. Enkel och smidig montering.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Stilren dubbelgrind av förgalvaniserat stål, som passar ihop till staketen i samma serie (Klassisk). Dubbelgrinden är zinkfosfaterad och pulverlackad i en svart kulör.
Inkluderar 2 st 160 cm stolpar för ingjutning, 4 st gångjärn, 2st grindspärrar till mark och 1 st grindlås. Längd på grindstolpe ovanför mark: 105 cm. Enkel och smidig montering.
Dokument
Recensioner
Helene EdnerVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket smidig grind. Lätt att använda.
+ Snygg
- Dåligt att inte skicka med skydd för stolparna.
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102202 |
| Höjd | 1000 mm |
| Material | Stål |
| Bredd | 100 mm |
| Längd | 3600 mm |
| Serie | Klassisk |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 7350125471258 |











