Grindlås Skotte Garden Populär/Tidlös
529 kr
379 krSpara 28 %Kampanj
grindGrind Skotte Garden Populär
1 249 krdubbelgrindDubbelgrind Skotte Garden Populär 360x90/120 cm Komplett
4 119 krstolpeStolpe Skotte Garden Populär & Tidlös Grå Med Fot 105 cm
329 krstaketStaket Skotte Garden Populär 180x90 cm
1 459 kr
Populär/Tidlös
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Klassiskt grindlås av galvaniserat stål, som passar till både serien Populär och Tidlös från Skotte Garden. Grinden kan öppnas från båda sidor genom att trycka ner handtaget. Levereras i tre delar. Rekommenderat avstånd mellan stolpe och grind är 50 mm. Lås och gångjärn medföljer.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Klassiskt grindlås av galvaniserat stål, som passar till både serien Populär och Tidlös från Skotte Garden. Grinden kan öppnas från båda sidor genom att trycka ner handtaget. Levereras i tre delar. Rekommenderat avstånd mellan stolpe och grind är 50 mm. Lås och gångjärn medföljer.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102020 |
| Höjd | 100 mm |
| Färg | Grå |
| Material | Stål |
| Serie | Populär |
| Typ | Staket |
| Längd | 18 mm |
| Bredd | 65 mm |




