Kompositgrind PLUS Futura 99x145
fr.11 503 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Futura 99x145
11 503 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Futura grind från PLUS av kompositmaterial och stolpar i varmförzinkat stål. Kompositmaterialet är underhållsfritt och tvättas enkelt med tvål vid behov.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Futura grind från PLUS av kompositmaterial och stolpar i varmförzinkat stål. Kompositmaterialet är underhållsfritt och tvättas enkelt med tvål vid behov.
Information- Stålstolpar: 8x8x236 cm- Grindram: 2 mm varmgalvaniserad stål 30x40 mm- Kompositplankor 25x180 mm Inklusive rostfri låskista med 3 nycklar, 4-stift cylinder och tillbehör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Material | Stål/Komposit |
| Serie | Futura |
| Produkttyp | Grind |
| Djup | 3 cm |
| Höjd | 145 cm |
| Vikt | 83 kg |
| Bredd | 99 cm |
| Färg | Skifergrå/Galvaniserad, Skiffergrå/Gråsvart |
| Hängning | Höger, Vänster |





