Osaka PLUS Dubbel grind - 200x180 cm
fr.10 319 kr
Välj variant

Dubbel grind - 200x180 cm
10 319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Osaka Dubbel grind - 200x180 cm
| Egenskaper: - Portram: 42x90 mm "limmade" - Lister: 15x44 mm - Skrålist: 15x90 mm - Avstånd mellan lister: 64 mm - Slagskruvar: rostfritt - Stolpar ingår ej. - Grinden levereras utan beslag Osaka staket är vår japanskinspirerade serie av trästaket uppbyggda av horisontella lister som släpper igenom ljuset, men som samtidigt säkerställer lugn och avskildhet. Använd det vackra Osaka-staketet i kombination med grindar för till exempel rumsindelning eller avskärmning runt en terrass eller trädgård. |
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Produkttyp | Grind |
| Material | Furu/Gran |
| Serie | Osaka |
| Bredd | 200 cm |
| Djup | 4,2 cm |
| Färg | Svart RAL 9005, Vit RAL 9010 |
| Höjd | 93, 180 cm |
| Vikt | 16, 24 kg |

