Skärmgrind PLUS Newline 100x180 cm Tryckimpregnerad
2 489 kr
2 079 krSpara 16 %Kampanj

Newline 100x180 cm Tryckimpregnerad
2 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skärmgrind PLUS Newline 100x180 cm Natur används tillsammans med Newline skärmar för att få en öppning mot övriga trädgården. Tillverkad i tryckimpregnerad furu/gran.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Skärmgrind PLUS Newline 100x180 cm Natur används tillsammans med Newline skärmar för att få en öppning mot övriga trädgården. Tillverkad i tryckimpregnerad furu/gran.
Egenskaper:
- Tillverkad i tryckimpregnerat furu/gran
- Dimension ram: 44x90/44x68 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfria häftklammer och skruv
- Grinden är förstärkt med extra reglar
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera grinden. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 100-110 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 100-110 cm högre än grinden.
- Tillverkad i tryckimpregnerat furu/gran
- Dimension ram: 44x90/44x68 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfria häftklammer och skruv
- Grinden är förstärkt med extra reglar
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera grinden. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 100-110 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 100-110 cm högre än grinden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 3040-1 |
| Färg | Trä |
| Material | Furu |
| Serie | Newline |
| Produkttyp | Grind |
| Djup | 4,4 cm |
| Höjd | 180 cm |
| Bredd | 100 cm |
| EAN-nr | 5703393304018 |
