Skärmgrind PLUS Silence 100x140 cm Teak
1 724 kr
TillbehörGrindbeslag PLUS Varmgalvaniserad Enkel
762 krTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skärmgrind Silence 100x140 cm Teak är en dörr som används tillsammans med Silence skärmar för att få en dörröppning ut till övriga trädgården. Tillverkad i tryckimpregnerad/fungicid- och grundbehandlad furu/gran.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Skärmgrind Silence 100x140 cm Teak är en dörr som används tillsammans med Silence skärmar för att få en dörröppning ut till övriga trädgården. Tillverkad i tryckimpregnerad/fungicid- och grundbehandlad furu/gran.
Egenskaper:
- Dimension ram: 34x90 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri spik och skruv
- Grinden är förstärkt med extra reglar
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera grinden. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 100-110 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 100-110 cm högre än grinden.
- Dimension ram: 34x90 mm
- Levereras färdigmonterad med rostfri spik och skruv
- Grinden är förstärkt med extra reglar
Monteras med beslag och stolpe, OBS! ingår ej.
Välj stolpe efter hur du ska montera grinden. För stabil montage i mark bör stolpen grävas ner 100-110 cm i marken och du bör då välja en stolpe som är 100-110 cm högre än grinden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 15317-17 |
| Produkttyp | Grind |
| Material | Furu |
| Serie | Silence |
| Färg | Teak |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Djup | 3,4 cm |
| EAN-nr | 5703393721853 |
