Dekorsten Magrab Krossprodukter Svartvit Sjösten 16-32 mm, 1000 kg Säck
2 746 kr
2 360 krSpara 14 %Kampanj

Svartvit Sjösten 16-32 mm, 1000 kg Säck
2 360 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Specialtransport Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svartvit Sjösten. Storlek 16-32 mm, en naturligt rundad Sjösingel. Fraktion 16-32 mm. 1000 kg 16-32 mm (5 cm tjockt lager) räcker till ca 14-15 m2.
Sjöstenen levereras i storsäck och kommer direkt från stranden, inte tvättad. Grus och damm kan förekomma. För att kunna erbjuda olika Fraktioner/storlekar på stenen t. ex 16-32 mm, så sorteras sjösten på ett galler. Det kan förekomma större eller mindre storlekar om de passerat gallret på tvären men basen på stenen ligger inom den angivna storleken.
Varumärke
Magrab KrossprodukterBeskrivning
Svartvit Sjösten. Storlek 16-32 mm, en naturligt rundad Sjösingel. Fraktion 16-32 mm. 1000 kg 16-32 mm (5 cm tjockt lager) räcker till ca 14-15 m2.
Sjöstenen levereras i storsäck och kommer direkt från stranden, inte tvättad. Grus och damm kan förekomma. För att kunna erbjuda olika Fraktioner/storlekar på stenen t. ex 16-32 mm, så sorteras sjösten på ett galler. Det kan förekomma större eller mindre storlekar om de passerat gallret på tvären men basen på stenen ligger inom den angivna storleken.
Egenskaper
| Varumärke | Magrab Krossprodukter |
| Art.Nr. | SVS163210000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Fraktion | 16-32 mm |
| Material | Sjösingel |
| Mått | 16-32 mm |
| Typ | Dekorsten |
| Antal | 1 st/pall |
| Vikt | 1000 kg/st |
| EAN-nr | 7350045845283 |
