Marksten Benders Bas Grafit
fr.395 kr/m²
Välj variant

Bas Grafit
395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Specialtransport
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En sten som kan användas i stort sett var som helst, använd till uteplatser, garageuppfarter eller trädgårdsgångar. Lägg den rakt, diagonalt eller med en fris. Mixa färger, utmana fantasin och din kreativitet och skapa din personliga utemiljö.
Varumärke
BendersBeskrivning
En sten som kan användas i stort sett var som helst, använd till uteplatser, garageuppfarter eller trädgårdsgångar. Lägg den rakt, diagonalt eller med en fris. Mixa färger, utmana fantasin och din kreativitet och skapa din personliga utemiljö.
Detta är en skrymmande produkt som kräver specialtransport i form av en stor lastbil eller kranbil. Leverans sker fram till porten om du bor i lägenhetshus eller fram till tomtgräns om du bor i villa. Du som kund ansvarar för att flytta godset från tomtgräns.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 2273001BB |
| Nyans | Grafit |
| Utförande | Bas 60 |
| Serie | Bas |
| Typ | Betongsten |
| Användningsområde | Gång- Cykel- och Biltrafik |
| Vikt | 136 kg/m2 |
| Mått | 210 x 105 x 60, 210 x 210 x 60 mm |
| Antal | 8,81, 8,92 m2/pall |
| Antal | 22,7, 45,4 st/m2 |
| Antal | 200, 405 st/pall |
| Vikt | 1225, 1240 kg/pall |
| Vikt | 3, 6 kg/st |


