Plattor Benders Släta GrafitHelplatta Grafit 350 x 350 x 50
339 kr/m²
Vald variant
Utförande:
Helplatta

Släta Grafit
Helplatta Grafit 350 x 350 x 50
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Specialtransport Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Släta plattor är modernt, snyggt och lättskött. Enkelheten hjälper till att lyfta fram andra material, omgivningar och grönska. Mycket lämplig för maskinläggning, även med förskjutning. Benders släta plattor passar bra på terrasser och gångar, gärna ihop med andra stenar i sortimentet.
Varumärke
BendersBeskrivning
Släta plattor är modernt, snyggt och lättskött. Enkelheten hjälper till att lyfta fram andra material, omgivningar och grönska. Mycket lämplig för maskinläggning, även med förskjutning. Benders släta plattor passar bra på terrasser och gångar, gärna ihop med andra stenar i sortimentet.
Detta är en skrymmande produkt som kräver specialtransport i form av en stor lastbil eller kranbil. Leverans sker fram till porten om du bor i lägenhetshus eller fram till tomtgräns om du bor i villa. Du som kund ansvarar för att flytta godset från tomtgräns.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 2120001B |
| Utförande | Helplatta |
| Mått | 350 x 350 x 50 mm |
| Användningsområde | Gång- Cykel- och Biltrafik |
| Antal | 10,5 m2/pall |
| Antal | 8 st/m2 |
| Antal | 84 st/pall |
| Vikt | 1201 kg/pall |
| Vikt | 14 kg/st |
| Nyans | Grafit |
| Serie | Släta plattor |
| Typ | Betongplatta |
| Vikt | 112 kg/m2 |

