Stolpsko Benders
fr.70 kr
Välj variant

Stolpsko Benders
70 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Marknadens smartaste plintsystem med efterjusterbar stolphållare för snabb och enkel montering. Stolpskorna finns även i fast utförande.
Varumärke
BendersBeskrivning
Marknadens smartaste plintsystem med efterjusterbar stolphållare för snabb och enkel montering. Stolpskorna finns även i fast utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Plint |
| Enhet | Styck |
| Utförande | L-formad, U-formad |
| Funktion | Justerbar +/- 15 mm |
| Antal (st/frp) | 15, 20 st/frp |
| Vikt | 10, 11, 12, 13,8, 16,5 kg/frp |
| Mått | 46, 70, 71, 96 mm |
