Stolpsko BendersUniflex Efterjusterbar 46 mm
71 kr
Vald variant
Utförande:
U-formad
Antal:
20 st/frp
Vikt:
10 kg/frp

Stolpsko Benders
Uniflex Efterjusterbar 46 mm
71 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Marknadens smartaste plintsystem med efterjusterbar stolphållare för snabb och enkel montering. Stolpskorna finns även i fast utförande.
Varumärke
BendersBeskrivning
Marknadens smartaste plintsystem med efterjusterbar stolphållare för snabb och enkel montering. Stolpskorna finns även i fast utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 2891202 |
| Utförande | U-formad |
| Serie | Plint |
| Antal | 20 st/frp |
| Vikt | 10 kg/frp |
| Funktion | Justerbar +/- 15 mm |
| Mått | 46 mm |
| Enhet | Styck |
