Trafikstop St:Eriks 500x1000x500 mm
fr.1 885 kr
Välj variant

Trafikstop St:Eriks 500x1000x500 mm
1 885 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hit men inte längre. Trafistop är en enkel "betonggris" som stoppar oönskad trafik. Hanteringen är enkel med lyftverktyg, gaffeltruck eller bilkran med lyftgaffel.
Varumärke
S:t EriksBeskrivning
Hit men inte längre. Trafistop är en enkel "betonggris" som stoppar oönskad trafik. Hanteringen är enkel med lyftverktyg, gaffeltruck eller bilkran med lyftgaffel.
Egenskaper
| Varumärke | S:t Eriks |
| Höjd | 500 mm |
| Produkttyp | Trafikavstängare |
| Material | Betong |
| Serie | Trafistop |
| Färg | Grå |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Med Stolphål, Med Stolphål Inkl. 1 st Reflexer & Montering, Utan Stolphål, Utan Stolphål Inkl. 1 st Reflexer & Montering |
| Vikt | 287, 292 kg |

