Altanräcke Jabo Ribb
1 014 kr
Se priset!

Ribb
1 014 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vitmålat altanräcke från Jabo som ger ett stilrent uttryck och passar de flesta trädgårdar och hustyper. Räckessektionerna kan man enkelt själv justera i längd.
Varumärke
JaboBeskrivning
Vitmålat altanräcke från Jabo som ger ett stilrent uttryck och passar de flesta trädgårdar och hustyper. Räckessektionerna kan man enkelt själv justera i längd.
Övrigt
- Regel 43x43 mm
- Spjäla 30x30 mm
- Överliggare 34x85 mm
- Målad två gånger
- Regel 43x43 mm
- Spjäla 30x30 mm
- Överliggare 34x85 mm
- Målad två gånger
Recensioner
SteveVerifierad köpare
för 4 år sedanDålig kvalité på virket i spjälorna. Verkar bara vara grundmålat.
+ Bra att man kan anpassa längden till fasta mått.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 4503 |
| Höjd | 900 mm |
| Färg | Vit |
| Djup | 43 mm |
| Material | Gran |
| Typ | Altanräcke |
| Bredd | 1200 mm |
| Träslag | Gran |
| EAN-nr | 7393290045039 |

