Aluminiumlist Till Glasskiva Skotte Garden Luftig 2-pack
139 kr/frp
99 kr/frpSpara 29 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Aluminiumlist som används för att skydda glasskivorna till ditt staket i serien Luftig från Skotte Garden. Reservdel som levereras i 2-pack.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Aluminiumlist som används för att skydda glasskivorna till ditt staket i serien Luftig från Skotte Garden. Reservdel som levereras i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102082 |
| Höjd | 1000 mm |
| Färg | Aluminium |
| Längd | 12 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Luftig |
| Typ | Staket |
| Bredd | 12 mm |

