Glasstaket PLUS Klarglas 90x127 Inkl 6 st Beslag
1 732 kr
Se priset!

Klarglas 90x127 Inkl 6 st Beslag
1 732 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Glasstaket från PLUS tillverkat av 6 mm härdat glas. Levereras med 6 st glasbeslag. Glasstaketet bör inte användas på en upphöjdnad då glaset inte är laminerat och fallrisk finns.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Glasstaket från PLUS tillverkat av 6 mm härdat glas. Levereras med 6 st glasbeslag. Glasstaketet bör inte användas på en upphöjdnad då glaset inte är laminerat och fallrisk finns.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 175363-1 |
| Höjd | 1270 mm |
| Djup | 6 mm |
| Material | Härdet Glas |
| Typ | Staket |
| Bredd | 900 mm |
| EAN-nr | 5703393728456 |
