Aluminiumfot HORTUS
219 kr
189 krSänkt pris!

Aluminiumfot HORTUS
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Aluminiumfot som passar till alla trästolpar på 7x7 cm, inklusive stolpen till HORTUS glasstaket, där montering önskas på fast underlag. Tillverkad i pulverlackerad aluminium.
Varumärke
HortusBeskrivning
Aluminiumfot som passar till alla trästolpar på 7x7 cm, inklusive stolpen till HORTUS glasstaket, där montering önskas på fast underlag. Tillverkad i pulverlackerad aluminium.
specifikationer
- omkrets cm: 64 cm
- nettovikt i kg: 0.46 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 10 cm
- produktbredd cm: 14 cm
- produktdjup cm: 14 cm
- mått: invändigt 7,1x7,1 cm
- bottenplatta: 14x14 cm
- omkrets cm: 64 cm
- nettovikt i kg: 0.46 kg
- färg: svart
- material: aluminium
- produkthöjd cm: 10 cm
- produktbredd cm: 14 cm
- produktdjup cm: 14 cm
- mått: invändigt 7,1x7,1 cm
- bottenplatta: 14x14 cm
Recensioner
Martin LVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg och bra kvalite.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 116-062 |
| Höjd | 100 mm |
| Bredd | 71 mm |
| Längd | 71 mm |
| Vikt | 0,55 kg |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Höjd | 10 cm |
| Längd | 14 cm |
| Bredd | 14 cm |
| EAN-nr | 5705858056364 |

