Aluminiumstolpe Skotte Garden Rand
fr.300 kr
fr.249 krFrån 17 %Kampanj
Välj variant

Rand
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Aluminiumstolpe i serien Rand från Skotte Garden. Pulverlackad aluminiumstolpe med avtagbar fot, som passar till skärmarna i serien Rand. Stolpen är flexibel och försedd med nyckelhål på tre av sidorna så du kan bygga ihop din skärmvägg på det sätt du önskar.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Aluminiumstolpe i serien Rand från Skotte Garden. Pulverlackad aluminiumstolpe med avtagbar fot, som passar till skärmarna i serien Rand. Stolpen är flexibel och försedd med nyckelhål på tre av sidorna så du kan bygga ihop din skärmvägg på det sätt du önskar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Höjd | 90 mm |
| Produkttyp | Staket |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 90 mm |
| Serie | Rand |
| Färg | Vit |
| Längd | 100, 1700 mm |
