Avslutningsprofil Hortus PEFC till Profilstaket Böjd
93 kr
79 krSpara 15 %Kampanj

PEFC till Profilstaket Böjd
79 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HortusBeskrivning
Avslutningsprofil till Hortus profilstaket. PEFC-certifierad.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-672PC |
| Färg | Natur |
| Höjd | 12 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Avslutningsprofil |
| Bredd | 22 cm |
| EAN-nr | 5705858724102 |


