Avslutningsprofil Hortus till Profilstaket Böjd
85 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HortusBeskrivning
Avslutningsprofil till Hortus profilstaket.
specifikationer
- omkrets cm: 228 cm
- nettovikt i kg: 2.1 kg
- färg: natur
- material: trä
- produkthöjd cm: 12 cm
- produktbredd cm: 200 cm
- produktdjup cm: 2.2 cm
- omkrets cm: 228 cm
- nettovikt i kg: 2.1 kg
- färg: natur
- material: trä
- produkthöjd cm: 12 cm
- produktbredd cm: 200 cm
- produktdjup cm: 2.2 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-672 |
| Färg | Natur |
| Djup | 2,2 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Längd | 2,2 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Avslutningsprofil |
| Vikt | 2,1 kg |
| Bredd | 200 cm |
| EAN-nr | 5705858050676 |





