Avslutningsprofil Hortus till Profilstaket Platt
59 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HortusBeskrivning
Avslutningsprofil till Hortus profilstaket.
Avslutningsprofil "jämn" till hortus profilstaket. avslutningstoppen har måtten 6x3x200 cm.specifikationer- omkreds cm: 218 cm- nettovikt i kg: 1.7 kg- färg: natur- material: trä- produkthöjd cm: 3 cm- produktbredd cm: 200 cm- produktdjup cm: 6 cm
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-671 |
| Färg | Natur |
| Djup | 3 cm |
| Höjd | 6 cm |
| Längd | 6 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Avslutningsprofil |
| Vikt | 1,7 kg |
| Bredd | 200 cm |
| EAN-nr | 5705858050669 |





