Beslag Jabo till Glasräcke Bertil
1 179 kr
Se priset!

till Glasräcke Bertil
1 179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fästen till Jabo Glasräcke i rostfritt stål. Används för att fästa en glasskiva i en trästolpe. 4 st/förpackning.
Varumärke
JaboBeskrivning
Fästen till Jabo Glasräcke i rostfritt stål. Används för att fästa en glasskiva i en trästolpe. 4 st/förpackning.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 4105 |
| Höjd | 100 mm |
| Serie | Bertil |
| Djup | 80 mm |
| Bredd | 160 mm |
| Typ | Beslag |
| Färg | Krom |
| EAN-nr | 7393290041055 |



