Extratak till väggpergola 3x4 m Grå ink. snöre
1 565 kr
1 364 krSpara 13 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
JaboBeskrivning
Extra solskyddsduk i vattenavvisande 250 gr/m² polyester
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10048 |
| Höjd | 25 mm |
| Färg | Grå |
| Material | 250gr/m2 Polyester |
| Typ | Extratak |
| Längd | 2600 mm |
| Bredd | 3600 mm |
| EAN-nr | 7393290100486 |

