Förankringsskruv Jabo Fransk 8x75mm Ruspert C4 4-pack Silver/Grå
Nyhet
69 kr

Fransk 8x75mm Ruspert C4 4-pack Silver/Grå
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Förankringsskruv för montering av staket Donsö och Öckerö. Ger stabil och säker infästning utomhus med lång hållbarhet och enkel montering.
Varumärke
JaboBeskrivning
Förankringsskruv för montering av staket Donsö och Öckerö. Ger stabil och säker infästning utomhus med lång hållbarhet och enkel montering.
Förankringsskruv för montering av staket Donsö och Öckerö. Ger stabil och säker infästning utomhus med lång hållbarhet och enkel montering.
Specifikation
- Produktens Bredd (monterad): 8 mm
- Material: Metall
- Behandling: Ruspert
- Produktens Längd/Djup (monterad): 75 mm
- Färg: Silver/Grå
- Produktens Höjd (monterad): 8 mm
- Vikt: 0,08 kg
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 81006 |
| Höjd | 8 mm |
| Material | Metall |
| Vikt | 0,08 kg |
| Produkttyp | Förankringsskruv |
| Bredd | 8 mm |
| Längd | 75 mm |
| Färg | Silver/Grå |
| Behandling | Ruspert |
| EAN-nr | 7393290810064 |
