Glasräckesfot Jabo Fyrkantig till Glasräcke Adam
1 899 kr
1 615 krSpara 15 %Kampanj

Fyrkantig till Glasräcke Adam
1 615 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glasräckesfot Fyrkantig till Glasräcke Adam i rostfritt stål. Plocka ihop och skräddarsy ditt eget glasräcke precis som du vill ha det! Glasräcke Adam från Jabo är ett stilrent glasräcke som förankras direkt i golvet med diskreta fästen i borstat stål.
Varumärke
JaboBeskrivning
Glasräckesfot Fyrkantig till Glasräcke Adam i rostfritt stål. Plocka ihop och skräddarsy ditt eget glasräcke precis som du vill ha det! Glasräcke Adam från Jabo är ett stilrent glasräcke som förankras direkt i golvet med diskreta fästen i borstat stål.
Välj rätt antal glas, mellanbeslag, handledare, fötter, ändbeslag och ev vinkelbeslag.
Tänk på
Till ett räcke med 2 glas behövs 2 ändbeslag, 1 mellanbeslag och 2 handledare samt 4 fötter
Till ett räcke med 3 glas behövs 2 ändbeslag, 2 mellanbeslag alternativt vinkelbeslag och 3 handledare samt 6 fötter
Till ett räcke med 4 glas behövs 2 ändbeslag, 3 mellanbeslag alternativt vinkelbeslag och 4 handledar samt 8 fötter osv.
Tänk på
Till ett räcke med 2 glas behövs 2 ändbeslag, 1 mellanbeslag och 2 handledare samt 4 fötter
Till ett räcke med 3 glas behövs 2 ändbeslag, 2 mellanbeslag alternativt vinkelbeslag och 3 handledare samt 6 fötter
Till ett räcke med 4 glas behövs 2 ändbeslag, 3 mellanbeslag alternativt vinkelbeslag och 4 handledar samt 8 fötter osv.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 3780 |
| Höjd | 182 mm |
| Material | Rostfritt |
| Serie | Adam |
| Typ | Glasräcke |
| Längd | 107 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Bredd | 107 mm |
| EAN-nr | 7393290037805 |


