Glasstaket PLUS 174x44
fr.1 099 kr
Se priset!
Välj variant

174x44
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Glasstaket från PLUS i 6 mm härdat glas. Levereras inklusive beslag och glaslist.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 1740 mm |
| Material | Trä/Glas |
| Serie | Klink |
| Produkttyp | Glasstaket |
| Bredd | 446 mm |
| Färg | Grundmålad Svart, Tryckimpregnerat på glas |
| Djup | 6 mm |


