Golvstöd till Rottingskärmar Jabo
125 kr

Golvstöd till Rottingskärmar Jabo
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svarta pulverlackerade golvstöd till Jabo Rottingskärmar för fristående placering. Passar till Nice, Cannes och Monaco.
Varumärke
JaboBeskrivning
Svarta pulverlackerade golvstöd till Jabo Rottingskärmar för fristående placering. Passar till Nice, Cannes och Monaco.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 4108 |
| Höjd | 140 mm |
| Färg | Svart |
| Typ | Golvfästen |
| Djup | 25 mm |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 7393290041086 |
