Handledare Jabo till Glasräcke BertilKulör: Svart
799 kr
Se priset!

till Glasräcke Bertil
Kulör: Svart
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handledare i rostfritt stål till Glasräcke Jabo behövs som överliggare till ditt glasräcke. Du plockar ihop och skräddarsyr ditt glasräcke precis som du vill ha det. Glasräcket går lika bra att ha ute som inne.
Varumärke
JaboBeskrivning
Handledare i rostfritt stål till Glasräcke Jabo behövs som överliggare till ditt glasräcke. Du plockar ihop och skräddarsyr ditt glasräcke precis som du vill ha det. Glasräcket går lika bra att ha ute som inne.
Välj antal handledare beroende på hur många glas du behöver till ditt räcke och sedan rätt antal ändstolpe, mittstolpe och ev hörnstolpe.
Tänk på:
Till ett räcke med 2 glas behövs 2 ändstolpar, 1 mittstolpe och 2 handledare
Till ett räcke med 3 glas behövs 2 ändstolpar, 2 mittstolpar alternativt hörnstolpe och 3 handledare
Till ett räcke med 4 glas behövs 2 ändstolpar, 3 mittstolpar alternativt hörnstolpe och 4 handledare osv.
Tänk på:
Till ett räcke med 2 glas behövs 2 ändstolpar, 1 mittstolpe och 2 handledare
Till ett räcke med 3 glas behövs 2 ändstolpar, 2 mittstolpar alternativt hörnstolpe och 3 handledare
Till ett räcke med 4 glas behövs 2 ändstolpar, 3 mittstolpar alternativt hörnstolpe och 4 handledare osv.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 3598 |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium |
| Serie | Bertil |
| Typ | Handledare |
| Djup | 4 cm |
| Diameter | 40 mm |
| Vikt | 0,7 kg |
| Bredd | 110 cm |
| EAN-nr | 7393290035986 |

