Handledare rostfri Ø 40x1100 mm
675 kr
Se priset!

Handledare rostfri Ø 40x1100 mm
675 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Handledare i rostfritt stål för glasräckesserie Bertil. 40 mm diameter, 1100 mm längd
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10195 |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 1100 mm |
| Material | Rostfri Stål |
| Produkttyp | Handledare |
| Bredd | 40 mm |
| EAN-nr | 7393290101957 |


