Hönsnät Hortus Galvaniserad 25 mmLängd: 10 m, Höjd: 1200 mm
529 kr
469 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Höjd:
1200 mm
Vikt:
3,75 kg

Galvaniserad 25 mm
Längd: 10 m, Höjd: 1200 mm
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hönsnät från Hortus. Tillverkat av järntråd som är snodd i sexkantiga maskor och sedan varmförzinkad.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hönsnät från Hortus. Tillverkat av järntråd som är snodd i sexkantiga maskor och sedan varmförzinkad.
Hönsnät är särskilt lämpligt som avskärmning vid häckar, träd, levande stängsel och liknande. Kan dessutom användas till att bygga hönsgårdar, som understöd till isolering eller till dekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-239 |
| Höjd | 1200 mm |
| Vikt | 3,75 kg |
| Längd | 10 m |
| Bredd | 1000 cm |
| Modell | Maska 25 mm |
| Höjd | 120 cm |
| Längd | 0,08 cm |
| Färg | Grå |
| Material | Järn |
| Maskstorlek | 25 mm |
| Produkttyp | Hönsnät |
| EAN-nr | 5705858000961 |



