Hönsnät Hortus Galvaniserad 40 mm 10 m
329 kr
279 krSänkt pris!

Galvaniserad 40 mm 10 m
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hönsnät från Hortus. Tillverkat av järntråd som är snodd i sexkantiga maskor och sedan varmförzinkad.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hönsnät från Hortus. Tillverkat av järntråd som är snodd i sexkantiga maskor och sedan varmförzinkad.
Hönsnät är särskilt lämpligt som avskärmning vid häckar, träd, levande stängsel och liknande. Kan dessutom användas till att bygga hönsgårdar, som understöd till isolering eller till dekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-227 |
| Höjd | 900 mm |
| Färg | Grå |
| Material | Järn |
| Maskstorlek | 40 mm |
| Produkttyp | Hönsnät |
| Vikt | 2,39 kg |
| Längd | 10 m |
| Bredd | 1000 cm |
| Modell | Maska 40 mm |
| Höjd | 90 cm |
| Längd | 0,08 cm |
| EAN-nr | 5705858023854 |



