Hönsnät Hortus Galvaniserad 50 mm
fr.189 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Galvaniserad 50 mm
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hönsnät från Hortus. Tillverkat av järntråd som är snodd i sexkantiga maskor och sedan varmförzinkad.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hönsnät från Hortus. Tillverkat av järntråd som är snodd i sexkantiga maskor och sedan varmförzinkad.
Hönsnät är särskilt lämpligt som avskärmning vid häckar, träd, levande stängsel och liknande. Kan dessutom användas till att bygga hönsgårdar, som understöd till isolering eller till dekoration.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Höjd | 600, 900, 1200 mm |
| Färg | Grå |
| Material | Järn |
| Maskstorlek | 50 mm |
| Produkttyp | Hönsnät |
| Modell | Maska 50 mm |
| Längd | 0,08 cm |
| Vikt | 4,9, 1,58, 6,05, 9,24 kg |
| Längd | 10, 30 m |
| Bredd | 1000, 3000 cm |
| Höjd | 60, 90, 120 cm |

