Hönsnät Hortus Galvaniserad 50 mmLängd: 10 m, Höjd: 600 mm
316 kr
209 krSpara 34 %Kampanj
Vald variant
Höjd:
600 mm
Längd:
10 m

Galvaniserad 50 mm
Längd: 10 m, Höjd: 600 mm
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hönsnät från Hortus. Tillverkat av järntråd som är snodd i sexkantiga maskor och sedan varmförzinkad.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hönsnät från Hortus. Tillverkat av järntråd som är snodd i sexkantiga maskor och sedan varmförzinkad.
Hönsnät är särskilt lämpligt som avskärmning vid häckar, träd, levande stängsel och liknande. Kan dessutom användas till att bygga hönsgårdar, som understöd till isolering eller till dekoration.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-240 |
| Höjd | 600 mm |
| Färg | Grå |
| Material | Järn |
| Modell | Maska 50 mm |
| Typ | Hönsnät |
| Höjd | 60 cm |
| Längd | 10 m |
| Vikt | 1,58 kg |
| Bredd | 1000 cm |
| Längd | 0,08 cm |
| Maskstorlek | 50 mm |
| EAN-nr | 5705858000107 |

