Hönsnät HORTUS Galvaniserat
fr.159 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Galvaniserat
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hönsnät (sexkantnät) är tillverkat i järntråd, som är sammantvinnade. Varmgalvaniserat efter vävning. Används som stängsel, hönsgård, dekoration, avskärmning av träd med mera.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hönsnät (sexkantnät) är tillverkat i järntråd, som är sammantvinnade. Varmgalvaniserat efter vävning. Används som stängsel, hönsgård, dekoration, avskärmning av träd med mera.
perfekt för flera användningar
- trådtjocklek: 0,70 mm
- maska: 25 mm
- yta: galvaniserad
specifikationer
- bredd 30 meter
- höjd 60 cm
- färg: grå
- material: järn
- trådtjocklek: 0,70 mm
- maska: 25 mm
- yta: galvaniserad
specifikationer
- bredd 30 meter
- höjd 60 cm
- färg: grå
- material: järn
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Färg | Silver |
| Material | Tråd |
| Produkttyp | Stängsel |
| Höjd | 10, 20, 45, 60, 90, 120, 180 cm |
| Längd | 10, 30 m |
| Maskstorlek | 16x16 mm, 25x25 mm, 40x40 mm, 50x50 mm |
| Vikt | 2,4, 0,98, 1,68, 2,02, 3,17, 5,01, 7,06, 12,15 kg |
| Bredd | 1000, 2500, 3000 cm |
| Modell | Maska 16 mm, Maska 25 mm, Maska 40 mm, Maska 50 mm |
| Längd | 0,08 cm |
