Hönsnät HORTUS GalvaniseratH: 90 cm, Maskstorlek: 25x25 mm, L: 10 m
309 kr
289 krSänkt pris!
Vald variant
Höjd:
90 cm
Längd:
10 m

Galvaniserat
H: 90 cm, Maskstorlek: 25x25 mm, L: 10 m
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hönsnät (sexkantnät) är tillverkat i järntråd, som är sammantvinnade. Varmgalvaniserat efter vävning. Används som stängsel, hönsgård, dekoration, avskärmning av träd med mera.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hönsnät (sexkantnät) är tillverkat i järntråd, som är sammantvinnade. Varmgalvaniserat efter vävning. Används som stängsel, hönsgård, dekoration, avskärmning av träd med mera.
Användningsområdena för detta sexkantiga trådnät är många: perfekt för stängsel, hönsgårdar, dekoration, stöd till isolering och avskärmning av träd.
specifikationer
- trådtjocklek: 0,70 mm
- maskhöjd: 25 mm
- färg: grå
- material: järn
- galvaniserad yta
- höjd: 90 cm
- bredd: 10 meter
specifikationer
- trådtjocklek: 0,70 mm
- maskhöjd: 25 mm
- färg: grå
- material: järn
- galvaniserad yta
- höjd: 90 cm
- bredd: 10 meter
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-028 |
| Höjd | 90 cm |
| Längd | 10 m |
| Maskstorlek | 25x25 mm |
| Vikt | 2,4 kg |
| Bredd | 1000 cm |
| Modell | Maska 25 mm |
| Färg | Silver |
| Material | Tråd |
| Typ | Stängsel |
| EAN-nr | 5705858007250 |

