Hönsnät HORTUS Grön
fr.189 kr
fr.179 krSänkt pris!
Välj variant

Grön
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hönsnät (sexkantnät) är tillverkat i järntråd, som är sammantvinnade. Varmgalvaniserat efter vävning. Används som stängsel, hönsgård, dekoration, avskärmning av träd med mera.
Varumärke
HortusBeskrivning
Hönsnät (sexkantnät) är tillverkat i järntråd, som är sammantvinnade. Varmgalvaniserat efter vävning. Används som stängsel, hönsgård, dekoration, avskärmning av träd med mera.
Recensioner
Erik CVerifierad köpare
för 5 år sedanBra med olika höjder.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 106-050H |
| Färg | Grön |
| Material | Tråd |
| Typ | Stängsel |
| Längd | 10 m |
| Bredd | 1000 cm |
| Höjd | 50, 75, 100 cm |
| Vikt | 1,37, 2,08, 2,73 kg |
