Jordankare Jabo Spjut 47x47x600 mm
fr.87 kr
fr.55 krFrån 37 %Kampanj
Välj variant

Spjut 47x47x600 mm
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett stolpfundament/spjut för montering av stolpe till antingen skärmar eller staket. Passar stolpe 45x45 mm
Varumärke
JaboBeskrivning
Ett stolpfundament/spjut för montering av stolpe till antingen skärmar eller staket. Passar stolpe 45x45 mm
Recensioner
Kristina JVerifierad köpare
för 1 år sedanDe uppfyller mina behov och jag inser nu att jag borde ha köpt flera…
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10025-J |
| Höjd | 600 mm |
| Material | Stål |
| Typ | Stolpspjut |
| Dimension | 47x47 mm |
| Längd | 47 mm |
| Bredd | 47 mm |
| Färg | Svart, Vit |
