Knopp Jabo Gran Ø95 mmVit
296 kr
Se priset!

Gran Ø95 mm
Vit
296 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Knopp Jabo Gran Ø95 mm är en stolphatt tillverkad av gran.
Den är grundmålad.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 26073 |
| Höjd | 130 mm |
| Färg | Vit |
| Längd | 95 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Arnö |
| Produkttyp | Knopp |
| Vikt | 0,26 kg |
| Bredd | 95 mm |
| Träslag | Gran |
| EAN-nr | 7392118260739 |


