Limträstolpe PLUS 90x90
fr.623 kr
Se priset!
Välj variant

90x90
623 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Limträstolpe från PLUS. Välj mellan olika längder och hur ändarna ska se ut.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 20370-1P |
| Höjd | 2080, 2370, 2380, 2670, 2680, 2970, 2980 mm |
| Material | Trä |
| Typ | Stolpe |
| Dimension | 90x90 mm |
| Färg | Grundmålad Svart, Grundmålad Vit, Tryckimpregnerat |
| Utförande | Avrundad/Rakt sågad, Spetsig/Avrundad |
| Djup | 90 mm |
| Bredd | 90 mm |

