Lock Jabo Torö, Värmdö och Lidingö
99 kr
69 krSpara 30 %Kampanj

Torö, Värmdö och Lidingö
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Lock till Torö, Värmdö och Lidingö. 50x50mm (plåt utv mont)
Recensioner
Kent ÅVerifierad köpare
för 4 år sedanBra produkt, passar perfekt till 45 mm stolpar och priset var rätt liksom snabb leverans. Jag kan verkligen rekommendera denna sida för att beställa en produkt och få det man ser på sidan. Jag blev nöjd kund. Kent
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 34021 |
| Färg | Svart |
| Djup | 5 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Material | Metall |
| Vikt | 0,05 kg |
| Bredd | 5 cm |
| EAN-nr | 7392118340219 |




