Markförankrare Gop Easy Aluminium 4-Pack
359 kr
199 krSpara 45 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
gopBeskrivning
Snabb, säker förankring i alla markförhållanden
Gop Markförankrare Easy är den idealiska för förankringen av ex. förråd, växthus, förvaringstält och fungerar till många olika slags ytor och underlag så som gräs, stenig mark och grus. Tillverkaren rekommenderar ett ankare per ben eller hörn.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XU79000050 |
| Höjd | 40 mm |
| Färg | Grå |
| Längd | 650 mm |
| Material | Stål/Aluminium |
| Typ | Markförankrare |
| Vikt | 3,1 kg |
| Bredd | 928 mm |
| EAN-nr | 677599100369 |


