Monteringslist Jabo 2400x65x20 mmVit
239 kr
Se priset!

2400x65x20 mm
Vit
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Monteringslist Jabo 2400x65x20 mm är en rak monteringslist för användning mellan räcke och överliggare.
Varumärke
JaboBeskrivning
Monteringslist Jabo 2400x65x20 mm är en rak monteringslist för användning mellan räcke och överliggare.
Den är grundmålad.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 26162 |
| Färg | Vit |
| Material | Trä |
| Serie | Arnö |
| Typ | Staket |
| Träslag | Gran |
| Höjd | 2 cm |
| Längd | 240 cm |
| Vikt | 1,2 kg |
| Bredd | 6,5 cm |
| EAN-nr | 7392118261620 |




