Monteringsstolpe Hortus till Utdragbart Vindskydd
479 kr
439 krSänkt pris!

till Utdragbart Vindskydd
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Monteringsstolpe som passar utdragbart vindskydd från Hortus. Används om du vill vinkla din skärm i L-form. Monteringsplatta medföljer.
Varumärke
HortusBeskrivning
Monteringsstolpe som passar utdragbart vindskydd från Hortus. Används om du vill vinkla din skärm i L-form. Monteringsplatta medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 211-920 |
| Höjd | 1500 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium |
| Modell | 140 cm |
| Typ | Stolpe |
| Dimension | 50x50 mm |
| Höjd | 138 cm |
| Längd | 5 cm |
| Vikt | 3,5 kg |
| Bredd | 5 cm |
| EAN-nr | 5705858055602 |

