Nagano PLUS Staket - 180x80 cmVit
1 599 kr
1 440 krSänkt pris!Spara 159 kr
Vald variant
Färg:
Svart RAL 9005

Staket - 180x80 cm
Vit
1 440 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Nagano Staket - 180x80 cm från Plus
- Regel: 44x44 mm
- Listor: 15x44 mm
- Avstånd mellan lister: 65 mm
- Topplist: 20x74 mm
- Förskjutna lister
- Levereras med: Rostfria slagskruvar (spikat bakifrån)
- Tillbehör: Stolpar, beslag och skruvar
Nagano er våra japansikt inspirerade staketserie och grindar, byggt upp av smala, vertikala lister, som skapar en fin 3D-effekt och struktur i staketets yta. De förskjutna listerna gör stängslet tätare än till exempel vår Sendai-serie. Således kan du få integritet men bara känna omgivningen på andra sidan staketet.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17475-13 |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Serie | Nagano |
| Djup | 4,4 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Vikt | 8 kg |
| Bredd | 180 cm |
| Material | Furu/Gran |
| Produkttyp | Staket |
| EAN-nr | 5703393735249 |

