Panelstängsel Hortus 100 cmGrön, Stängselset 12 Moduler
Rek. pris 14 799 kr
12 450 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Grön
Modell:
12 moduler
tilläggsmodulGrön
795 kr
100 cm
Grön, Stängselset 12 Moduler
12 450 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HortusBeskrivning
Panelstängsel Hortus 100 cm är ett smidigt stängsel i moduler.
Panelstängsel 100 cm grön, stängselset 12 moduler. Panelstängslet har en längd på 200 cm och en höjd på 100 cm och är tillverkat av grön, plastbelagd, galvaniserad tråd.De lodrätta trådarna är 4 mm, och de vågrätta är 6 mm.Stolpen till panelstängslet har en längd på 150 cm och en diameter på Ø34 mm med en plasthätta.Grinden har en längd på 118 cm och en höjd på 103 cm. Grinden till panelstängslet består av följande:2 x Ø6 x 150 cm stolpar1 x grind1 x lås med 3 nycklar inklusive handtag2 x staplar2 x stolphättor Ø60 mm2 x stolphättor Ø40 mmBåde stängsel, grind, beslag och stolpar levereras i färgen (RAL6005) grön.Panelstängslet kan användas till inhägning av trädgårdar, sommarstugor, hundgårdar och liknande. Det kan även användas till att skärma av träd.Detta set innehåller följande: 12 x panelstängsel 200 x 100 cm12 x stolpar 150 cm, diameter Ø34 mm1 x grind 118 x 103 cm22 x dubbelbeslag Ø34 mm4 x enkelbeslag Ø34 mm 4 x enkelbeslag Ø60 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 111-333 |
| Färg | Grön |
| Modell | 12 moduler |
| Vikt | 138,2 kg |
| Bredd | 2400 cm |
| Kategori | Trädgårdsstängsel & panelstängsel |
| Material | Stål |
| Typ | Panelstängsel |
| Höjd | 100 cm |
| Längd | 0,6 cm |
| Tjocklek | 2 cm |
| EAN-nr | 5705858066981 |

