Panelstängsel Hortus Deko XGalvaniserad
669 kr
Vald variant
Färg:
Galvaniserad

Deko X
Galvaniserad
669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Underhållsfritt panelstängsel från Hortus med "X-dekoration" på den övre delen av stängslet. Maskstorlek: 5 x 25/12,5 cm.
Varumärke
HortusBeskrivning
Underhållsfritt panelstängsel från Hortus med "X-dekoration" på den övre delen av stängslet. Maskstorlek: 5 x 25/12,5 cm.
OBS! Stolpar ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 111-380 |
| Färg | Galvaniserad |
| Modell | Galvaniserad 75 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Längd | 200 cm |
| Vikt | 7,2 kg |
| Bredd | 200 cm |
| Material | Järn/Stål |
| Typ | Stängsel |
| EAN-nr | 5705858033860 |

