Panelstängsel NSH Grå
669 kr
619 krSänkt pris!

Grå
619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Panelstängsel från NSH för inhägnad av trädgårdar, sommarstugor eller varför inte avskärmning av träd. Panelstängslet är tillverkat av plastbelagd galvaniserad tråd. De lodrätta trådarna är 4 mm, och de vågrätta 6 mm.
Varumärke
NSHBeskrivning
Panelstängsel från NSH för inhägnad av trädgårdar, sommarstugor eller varför inte avskärmning av träd. Panelstängslet är tillverkat av plastbelagd galvaniserad tråd. De lodrätta trådarna är 4 mm, och de vågrätta 6 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | NSH |
| Art.Nr. | 111-373 |
| Färg | Grå |
| Material | Galvaniserad/Plast |
| Typ | Stängsel |
| Höjd | 100 cm |
| Längd | 5 cm |
| Vikt | 8,5 kg |
| Bredd | 200 cm |
| EAN-nr | 5705858031262 |
