Pelare Nordingrå Trä Gran Konisk
5 545 kr

Gran Konisk
5 545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Nordingrå TräBeskrivning
Koniska pelare i gran.
Egenskaper
| Varumärke | Nordingrå Trä |
| Art.Nr. | 236 |
| Höjd | 2650 mm |
| Produkttyp | Pelare |
| Material | Trä |
| Bredd | 165 mm |
| Djup | 165 mm |
| Färg | Trävit |


