Profilbräda PLUS Artura Komposit 1,8x14,5x88 cm
129 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa lä och kombinera sluttande element, staket och grindar. Enkelt, gediget och klassiskt är nyckelord för denna serie. Sluta spendera tid på pensel och sandpapper! Vill du skapa en myshörna på terrassen eller behöver du extra lä vid grillplatsen? Atrium-stängslet ger lä utan att skärma av allt för mycket sol.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Skapa lä och kombinera sluttande element, staket och grindar. Enkelt, gediget och klassiskt är nyckelord för denna serie. Sluta spendera tid på pensel och sandpapper! Vill du skapa en myshörna på terrassen eller behöver du extra lä vid grillplatsen? Atrium-stängslet ger lä utan att skärma av allt för mycket sol.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 1753411 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 14,5 cm |
| Längd | 88 cm |
| Material | Komposit |
| Serie | Artura |
| Produkttyp | Profilbräda |
| Vikt | 1,5 kg |
| EAN-nr | 5703393733863 |
