Profilstaket Hortus Spontad
79 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tryckimpregnerat profilstaket från Hortus. Spontad bräda för egen byggnation av profilstaket. Bygg ett eget profilstaket med hyvlade brädor som är spontade och enkelt sätts ihop till ett snyggt vindskydd.
Varumärke
HortusBeskrivning
Tryckimpregnerat profilstaket från Hortus. Spontad bräda för egen byggnation av profilstaket. Bygg ett eget profilstaket med hyvlade brädor som är spontade och enkelt sätts ihop till ett snyggt vindskydd.
Brädorna har en tjocklek på 22 mm, är 200 cm långa och täcker 105 mm på höjden. Beställ det antal brädor som motsvarar önskad höjd på ditt staket. Komplettera staketet med stolpar och toppbräda.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 101-670 |
| Färg | Natur |
| Djup | 2,2 cm |
| Höjd | 10,5 cm |
| Längd | 2,2 cm |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Staket |
| Vikt | 2,4 kg |
| Bredd | 200 cm |
| EAN-nr | 5705858050652 |





